W dniach 3-5 kwietnia 2019 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa SIGMA MARATON organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA. Tematem tegorocznej konferencji była “Współczesna rachunkowość w praktyce – specyficzne sektory gospodarki, rozwiązania, kategorie”.

IX Konferencja

W konferencji wzięło udział 11 drużyn, które przyjechały do Łodzi z uczelni z całej Polski. Wśród uczestników konferencji pojawili się studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Rzeszowskiej czy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

I DZIEŃ KONFERENCJI

II DZIEŃ KONFERENCJI

III DZIEŃ KONFERENCJI

54800273_2838586449492555_1288881778148245504_n


Chcielibyśmy podziękować wszystkim partnerom naszej konferencji – bez Was i Waszego zaanażowania organizacja takiego wydarzenia jak SIGMA MARATON 2019 byłaby znacznie utrudniona.
Medsenger.pl
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce O/O w Łodzi
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
Infosys Poland
Regionalny Oddział PIBR w Łodzi
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku
Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki
Dziękujemy za objęcie naszej konferencji naukowej patronatem, za poświęcony czas, za wspaniałe wystąpienia Waszych przedstawicieli, za opracowane testy i case study dla uczestników konferencji.
Ogółem – za każdą cegiełkę dołożoną do budowy pozytywnego wizerunku nauki jaką jest rachunkowość wśród studentów.