XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Sigma Maraton

by admin

Studenckie Koła Naukowego Rachunkowości SIGMA Σ w tym roku organizuje już XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Sigmy Maraton. Tematem przewodnim będzie: „Informacja biznesowa w dobie kryzysu”. Tegoroczna konferencję odbędzie się 28 kwietnia w formie zdalnej.

Sigma Maraton to ogólnopolska konferencja naukowa podczas której uczestnicy mają okazję do pogłębienia szeroko finansowo-rachunkowej wiedzy, wygłoszenia naukowego referatu oraz do wzięcia udziału w licznych challengach i zdobycia atrakcyjnych nagród w konkursie case study.

W tym roku organizowana jest pod patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz pod czujnym okiem naszych licznych patronów i sponsorów.

Sponsor: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Łodzi

Patroni:
ACCA
ABB
Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki
Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Patroni medialni:
Młodzi w Łodzi
Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska
Czasopismo Rachunkowość

Konferencja przyciąga rzesze zdolnych i spragnionych wiedzy studentów. W tym roku mamy przyjemność przywitać aż 24 studentów i studentek z całej Polski. Czekamy na was z niecierpliwością!

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych z różnorodnymi aspektami rachunkowości. Wydarzenie obejmuje swoim zakresem problemy zarówno regulacyjne, zarządcze, jak i środowiskowe współczesnej rachunkowości oraz sprawozdawczości finansowej. Szczególny charakter wydarzeniu nadaje fakt, iż jest to wspólne przedsięwzięcie osób ze środowiska akademickiego oraz praktyków ze środowiska finansów, co daje doskonałą okazję do zaczerpnięcia nowych informacji oraz przyczynia się do poszerzenia wiedzy młodych ludzi, którzy niekiedy dopiero zaczynają swoją przygodę z rachunkowością.

Będziemy dla was relacjonować nasze wydarzenie i zapraszać na wykłady przygotowane przez naszych Sponsorów i Partnerów. 😉