Warsztaty Naukowe

by admin

13 stycznia 2022 roku mieliśmy przyjemność gościć Panią Joannę Kulbacką na prelekcji przygotowanej przez Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości w ramach warsztatów naukowych. Tematem czwartkowego spotkania było wypalenie zawodowe w obszarze księgowości.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się czym jest wypalenie zawodowe, jak odróżnić je od stresu i co może je powodować. Pani Kulbacka, która jest coachem, opowiedziała o mitach, które pokutują na ten temat, a także doradziła, co robić w przypadku podejrzenia wypalenia. Doradziła również, jak rozpocząć karierę, aby uniknąć tego stanu.

Wykład był bardzo zajmujący, pełen teoretycznej, ale również praktycznej – „z życia wziętej” wiedzy. Obecni i przyszli rachunkowcy mogą dzięki temu podejść bardziej świadomie do budowania swojej kariery. Po głównej części spotkania wywiązała się dyskusja oraz pojawiły się pytania. Na koniec losowo wybrani uczestnicy zostali obdarowani książką autorstwa Joanny Szwajcar, Przemysława Kabalskiego oraz Aleksandry Barszczyńskiej „Ocena środowiska pracy księgowych w Polsce pod kątem ryzyka wypalenia zawodowego” z autografami autorów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, a przede wszystkim pani Joannie Kulbackiej za przeprowadzenie ciekawego spotkania oraz Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości i jego przedstawicielowi prof. dr. hab. Przemysławowi Kabalskiemu za wzięcie udziału w zimowej edycji warsztatów naukowych organizowanej w formie zdalnej.

Może być komiksem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WARSZTATY NAUKOWE BADANIA M CZY MOŻNA ZROBIĆ KARIERĘ w NIE WYPALIĆ SIĘ? RACHUNKOWOŚCI”