Podziękowania za współpracę Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku

by admin

Członkowie SKNR Sigma pragną serdecznie podziękować za 7 lat owocnej współpracy, poświęconego czasu oraz zaangażowania ze strony Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Wszyscy uczestnicy wspominają bardzo ciepło i pozytywnie ten czas, który był okazją do poznania funkcjonowania struktury Lasów Państwowych oraz zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej zagadnień rachunkowych i odpowiedzialności biznesowej stosowanej przez PGL LP. Jesteśmy również wdzięczni za możliwość rozmowy, podzielenia się przemyśleniami i rozwiania naszych wątpliwości ze specjalistami i miłośnikami przyrody Lasów Państwowych.

IMG_1825
Dotychczas udało nam się zorganizować pięć corocznych obozów naukowo-szkoleniowych odpowiednio w Mielnie, Drawsku Pomorskim, Orzechowie, Szczecinku oraz Rzeczycy. Z przykrością musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu planów co do wyjazdu w 2020 roku z powodu sytuacji epidemicznej. Mamy nadzieję, że kiedy wszystko powróci do normy, nasi studenci będą mogli ponownie zagłębić się w majowej krasie polskich lasów.

IMG_1828_Easy-Resize.com
Dziękujemy również dr Annie Paszkiewicz Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomicznych RDLP w Szczecinku za zaangażowanie oraz czynny udział w cyklu SIGMA maraton na Uniwersyteckie Łódzkim.