Partnerzy medialni wydarzenia SIGMA Maraton

by admin
Chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne ważne osoby, instytucje oraz firmy, które przyczyniły się do rozpowszechnienia organizowanego przez Nas wydarzenia za pomocą stron internetowych, mediów społecznościowych, jak i również obdarowały one uczestników konferencji drobnymi gadżetami.
Dodaj nagłówek

Mowa tu o patronach medialnych X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Sigma Maraton do których zaliczamy:
🟡 Szanowna Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, która obejmuje swoje stanowisko od 2010r. Czujemy się bardzo wyróżnieni, a zarazem wdzięczni, iż Pani Prezydent już po raz drugi zgodziła się objąć swoim patronatem naszą konferencję. Tak ważny patronat zdecydowanie podnosi rangę organizowanego przez Nas wydarzenia oraz pokazuje, że miasto Łódź wspiera inicjatywy studenckiej działalności oraz umożliwia młodym ludziom zdobycie cennej i przydatnej wiedzy w dalszej karierze zawodowej.
🟢 Młodzi w Łodzi – program, który wspiera młodych ludzi w samorozwoju oraz samokształceniu, a co za tym idzie zapewnia lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom zdobycie w przyszłości wysoko wykwalifikowanej kadry. Młodzi w Łodzi oprócz objęcia konferencji patronatem medialnym, zdecydowali się przekazać uczestnikom kilka niezbędnych gadżetów, które będą im przypominać o mieście Łodzi.
🔵 KarierawFinansach.pl – rocznik skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i studentów stawiających swoje pierwsze kroki na rynku pracy. KwF to nasz nowy patron medialny wydarzenia, z którym współpracę rozpoczęliśmy w grudniu 2020 roku. W tym właśnie okresie przekazali dla członków Koła najnowsze wydanie swoich roczników, za co ponownie bardzo dziękujemy!
🟣 Miesięcznik Rachunkowość – wydawnictwo z wieloletnią tradycją. Wydają m.in. miesięcznik „Rachunkowość”, w którym można znaleźć zagadnienia z dziedziny rachunkowości, finansów, rewizji finansowej, podatków, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i prawa handlowego. Kolejny patron medialny, który już w ubiegłym roku wyraził chęć współpracy z Kołem. Rachunkowość zgodziła się na umieszczenie w swoim miesięczniku po-konferencyjnej notatki opisującej przebieg konferencji.
🔴 ALCS – kancelaria podatkowa, która zapewnia pełen zakres doradztwa podatkowego dla przedsiębiorców oraz instytucji. Wspólna przygoda rozpoczęła się od stycznia bieżącego roku. Współpracownicy reprezentujący firmę są bardzo zaangażowani oraz pełni energii do podejmowania nowych inicjatyw, czego przykładem jest chęć przygotowania krótkiego wystąpienia podczas trwania konferencji pt. ”Wpływ inflacji przepisów podatkowych na rachunkowość podmiotów gospodarczych”.  Oczywiście to nie koniec listy wspólnych zadań do zrealizowania, o których na bieżąco będziemy Was informować.
🟠 BDO Academy PL – prowadzi szkolenia z zakresu podatków, rachunkowości, księgowości, a także konferencje i kursy zawodowe. Nowy patron medialnych, który w trybie natychmiastowym był chętny do działania z Kołem SKNR SIGMA.
Dziękujemy wszystkim firmom zyskującym miano sponsorów, partnerów oraz patronów medialnych za obdarzenie Nas młodych ludzi ogromnym zaufaniem, za chęci pomocy a przede wszystkim za to że stawiacie na studentów, którzy chcą działać, uczyć się i rozwijać. To dla Nas bardzo ważne iż umożliwiacie Nam realizować swoje marzenia! Dziękujemy!