ALSC – Nasz nowy PARTNER!

by admin

Logo-ALCSALCS jest firmą konsultingową zapewniającą swoim klientom wsparcie w zakresie obsługi podatkowej, specjalizującą się w analizie strategii podatkowych oraz wdrażaniu rozwiązań zwiększających efektywność podatkową działalności, w szczególności poprzez wykorzystywanie ulg i preferencji podatkowych.

Jednym z głównych obszarów działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie cen transferowych, obejmująca opracowywanie dokumentacji podatkowych, analiz finansowych i ekonomicznych pod kątem ustalenia ceny rynkowej w ramach transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, a także analiz powiązań pomiędzy podmiotami i ich wpływu na realizowane transakcje.

Przedstawiciele firmy ALCS są wykładowcami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Firma zarządzana jest przez doradcę podatkowego Łukasza Chmieleckiego oraz radcę prawnego Adama Żądło.

Łukasz Chmielecki posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania dokumentacji cen transferowych oraz konsultingu podatkowego dla biznesu. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz kontroli cen transferowych. Jest autorem licznych publikacji oraz artykułów z zakresu prawa i podatków dla wydawnictw prawniczych i ekonomicznych. Przeprowadził liczne szkolenia o tematyce cen transferowych oraz podatków dochodowych.

Adam Żądło zajmuje się obsługą podatkową przedsiębiorców, skupiając się na doradztwie związanym z preferencjami podatkowymi, takimi jak m. in. ulga badawczo-rozwojowa i IP BOX oraz zasadami ich efektywnego i prawidłowego rozliczania. Prowadził oraz współprowadził liczne szkolenia z zakresu zagadnień podatkowych związanych z prowadzeniem działalności oraz osiąganiem efektywności podatkowej biznesu, w tym szkolenia dla Regionalnych Oddziałów Krajowej Izby Doradców Podatkowych.


Dlaczego o tym wszystkim mówimy?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA wraz z początkiem lutego rozpoczęło współpracę z firmą ALCS. 

Już niebawem zacznie się nowy semestr co równa się z nowymi wyzwaniami dla Koła oraz nową energią do działania!

Jako Koło jesteśmy zmotywowani do realizacji określonego celu.

O wszelkich wspólnych inicjatywach podejmowanych z przedstawicielami firmy ALCS będziemy Was informować na bieżąco.

Ambicja, Rozwój, Wiedza, Profesjonalizm – jako klucz do perfekcji.